Florett

Webová stránka značky: Florett

V roce 1959 zahájil Wilhelm Hendrich, obchodník s obuví z Eisenachu v Durynsku, vlastní výrobu obuvi pod značkou FLORETT.  V průběhu let se společnost „Florett“ rozšiřovala a stala se výrobcem pohodlné ortopedické zdravotní obuvi. Dnes je jednou z mála společností, která v Německu stále vyrábí obuv.

Všechny boty značky Florett mají jeden společný aspekt: ​​Díky promyšleným konstrukčním prvkům a použitým materiálům nabízejí řešení v podobě pohodlí a zdravotní podpory i pro ty nejnáročnější nohy. 

60 let zkušeností a znalostí pomáhá značce Florett vyvíjet a vyrábět obuv, která nabízí kreativní a inovativní řešení mnoha problémů s nohama.

Od roku 1997 začala společnost Florett vyvíjet a vyrábět speciální obuv pod značkou Varomed®. Tato velmi speciální obuv významně pomáhá lidem i s velkými zdravotními obtížemi. Ať už jde o pacienty s obvazy, otoky, deformacemi nebo s indikacemi jako jsou například hallux valgus nebo peroneální poškozením nervu s poklesem nohy v důsledku mrtvice.


Většina obuvi značky Florett se vyrábí v Německu. Přibližně 65 zaměstnanců a pracovníků denně vyrobí v továrně na okraji Bavorského lesa asi 800 párů obuvi. 

Žádné produkty značky Florett nebyly nalezeny...