Vzorník stélek VASYLI MEDICAL

Kód: 71QRING
Neohodnoceno
1 451 Kč 1 199 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Vzorník prezentuje aktuální ucelenou nabídku ortopedických stélek VASYLI MEDICAL.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzorník prezentuje aktuální ucelenou nabídku ortopedických stélek VASYLI MEDICAL. Je výborným pomocníkem při výběru vhodného typu stélky pacientům a klientům ale i pro názornou prezentaci produktů obchodním partnerům.

ZDARMA při jednorázovém nákupu stélek nad 10 000 Kč.

V případě zájmu o zaslání vzorníku VASYLI MEDICAL zdarma, uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky k dané objednávce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzorníky stélek
Značka: Vasyli Medical
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

headshot_VASYLIVasyliLogo

Australský podiatr Phillip Vasyli (1956 - 2015), průkopník a inovátor v oblasti biomechaniky dolních končetin, léčil tisíce pacientů, od malých dětí až po amatérské a profesionální sportovce. Přáteli i známými byl označován za "rozeného léčitele", který umí pomoci tisícům pacientů od bolesti. Díky své vášni pro výzkum a vývoj ortotických produktů, dokázal vytvořit celosvětové silnou značku, která přináší desítky let účinné a dostupné produkty pro lidi, kteří potřebují úlevu od bolesti.

V roce 2011 byl založen "VASYLI Think Tank ™", jehož cílem bylo prohloubit myšlenky a spolupráci mezi předními světovými odborníky v oboru biomechaniky dolní končetiny a podiatrie. Každý člen je uznáván jako špičkový odborník ve svém oboru. Během mnoha let se VASYLI Think Tank ™ rozvinul ve významný zdroj vědomostí a informací v oboru podiatrie. Signovaná řada zdravotních stélek VASYLI Medical je přímým výsledkem této hluboké a vysoce odborné spolupráce, která svým uživatelům už dlouhé roky přináší úlevu od bolesti a vysoký stupeň komfortu u mnoha rozličných pohybových aktivit.