Je nám to líto, ale vzhledem k dočasnému celoevropskému výpadku produkce materiálů potřebných pro výrobu obuvi PeterLegwood, nedokážeme garantovat termíny dodání objednané obuvi této značky. Děkujeme za pochopení a trpělivost a omlouváme se za způsobené potíže pří dodávání produktů značky PeterLegwood.

Vzorník stélek FootWave

Kód: RING-FW
Neohodnoceno
Značka: FootWave
1 451 Kč 1 199 Kč bez DPH
Objednáno
Můžeme doručit do:
5.11.2021

Vzorník prezentuje aktuální ucelenou nabídku ortopedických stélek FootWave.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzorník prezentuje aktuální ucelenou nabídku ortopedických stélek Footwave. Je výborným pomocníkem při výběru vhodného typu stélky pacientům a klientům ale i pro názornou prezentaci produktů obchodním partnerům.

ZDARMA při jednorázovém nákupu nad 10 000 Kč.

V případě zájmu o zaslání vzorníku FootWave zdarma, uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky k dané objednávce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzorníky stélek
Značka: Footwave
#sizes_table#: hidden

Společnost FootWave ™ vyrábí dynamické ortopedické vložky přes dvacet let. 

 Až 86% lidí má problémy s nohama, jejichž následkem je nesprávné držení těla, bolesti a onemocnění kolen, kyčlí a páteře. Lidské chodidlo není předurčeno k pohybu na tvrdém, rovném povrchu nebo k používání obuvi s plochým netvarovaným reliéfem vnitřní stélky.

 Speciálně navržená struktura a tvary stélek FootWave ™ obnovují přirozené anatomické zakřivení klenby a správnou dráhu nohy při pohybu. Poskytují podporu a kontrolu chodidel během celého cyklu chůze. Působí jako účinná profylaxe problémů s nohama a významně zvyšují komfort každodenního pohybu. Dynamické ortopedické vložky FootWave ™ jsou založeny na více než 35 letech zkušeností předních lékařů a specialistů. Jejich účinnost v boji proti bolesti a onemocněním dolních končetin byla potvrzena testy v laboratořích biomechaniky chůze.

x