Hospitace na na našem pracovišti komplexní terapie dolních končetin

Kód: 920
Neohodnoceno
Značka: Medfeet
1 200 Kč 992 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Hospitace v centru komplexní terapie dolních končetin  v PRONOHY s.r.o. v Jablonci n.N.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V rámci našich vzdělávacích programů nabízíme možnost hospitace v rámci pracovního dne v komplexním podiatrickém centru v Jablonci nad Nisou. Kromě sledování vyšetřovacích postupů a aplikace vhodných východisek pro řešení daných obtíží se účastník hospitace seznámí s aktuální nabídkou moderních podiatrických materiálů, s možnostmi jejich individuální doúpravy a v neposlední řadě bude mít možnost odborné detailní konzultace kazuistik příchozích klientů. Účastníci hospitace mají dále možnost konzultovat příčiny a východiska obtíží vlastních pacientů.

Cena zahrnuje hospitaci pro jednoho účastníka v rámci jednoho pracovního dne.

Pro smluvení termínu vaší hospitace nás kontaktujte telefonicky na telefonním čísle 603 560 846 nebo emailem na recepce@medfeet.cz . 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací kurzy
Značka: Medfeet
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost MedFeet s.r.o. vznikla s cílem poskytovat klientům vysoce efektivní ortoticko - protetické produkty a podiatrické služby, které zvyšují celkovou kvalitu života člověka. Zaměřuje se i na pořádání vzdělávacích kurzů, dále na vědeckou, publikační a osvětovou činnost v oblasti funkční neinvazivní  podiatrie. 

S progresivním vývojem technologií se používání zdravotních stélek stalo nedílnou součástí pohybové terapie, která respektuje holistický přístup k léčbě pohybového systému. V moderním světě je podiatrie vnímána jako zcela zásadní obor k dosažení efektivních výsledků. U klientů, kteří používají podiatrické produkty, lze pozorovat zřetelný a viditelný pozitivní účinek na zvýšení celkové kvality života. Užívání individuálních stélek prokazatelně vede ke snížení nebo úplnému odstranění bolesti pohybového aparátu, ke zvýšení efektivity, harmonie a stability stoje, chůze i běhu a tím i ke zlepšení duševního a tělesného prožitku z pohybových aktivit

Z těchto důvodů se společnost MedFeet s.r.o. v České republice usilovně zasazuje o rozvoj tohoto dynamického a ve světě velmi úspěšného oboru a navazuje spolupráci s předními českými i světovými odborníky a výrobci. Organizuje a odborně zajištuje vzdělávací programy, kurzy a doškolení pro začínající i pokročilé podiatry a odborníky z příbuzných zdravotnických ale i dalších souvisejících oborů.

Pracovníci společnosti v neposlední řadě zastávají funkce v řídící radě České podiatrické společnosti z.s., kde přispívají k úspěšnému rozvoji tohoto efektivního a celosvětově uznávaného zdravotnického oboru, kterým podiatrie bezesporu je.