Řezačka kineziologických tejpů Strapit

Kód: 27408
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Strapit
1 660 Kč 1 372 Kč bez DPH
V externím skladu
Můžeme doručit do:
5.6.2024
Možnosti doručení

Tato řezačka tejpů je jednoduše nezbytnou pomůckou pro každého terapeuta nebo trenéra, který pravidelně používá kineziologické tejpy a lymfatické pásky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ušetřete čas a buďte efektivnější při používání této řezačky tejpů.

Jednoduchým přejetím po kineziologickém nebo aktivním tejpu při současném podržení tlačítka pro výběr řezu můžete rychle vytvořit přesné podélné řezy pro 2 - 5 tejpů naráz!

Můžete dokonce vytvářet řezy s uzavřenými konci jako při basketbalové technice, pokud se chcete vyhnout odhaleným koncům, zejména ve vlhkých podmínkách a u dětí..

Tento výrobek se vyplatí mít na své klinice nebo v ošetřovně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tejpy - chytré řešení pro terapeuty
Značka: Strapit
#sizes_table#: hidden

Rozbalení řezačky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Strapit je australská společnost, která vyrábí inovativní sportovní tejpy s jedinečným paměťovým efektem, který umožňuje návrat do výchozí polohy bez ohledu na to, jak moc je natáhnete. Společnost založili v roce 2006 dva sportovní fyzioterapeuti, kteří viděli potřebu kvalitnější pásky, která by zůstala na svém místě při náročné aktivitě a poskytovala dlouhotrvající oporu.

Pásky Strapit jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který byl vyvinut tak, aby napodoboval vlastnosti lidské kůže. Díky tomu je nošení pásky pohodlnější a páska dobře přilne k pokožce. Materiál je také vysoce prodyšný, což zabraňuje podráždění pokožky.

Vlajkovým produktem společnosti je Strapit Sport Tape, který je k dispozici v různých šířkách a délkách. Tejpovací pásku lze použít k podpoře svalů, kloubů a vazů a lze ji použít při široké škále sportovních a pohybových aktivit.

Společnost vyrábí také řadu dalších produktů, včetně kolenních a loketních opěrek, kompresních oděvů a tepelných zábal