Ostropestřec mariánský - Extrakt 10:1 (60 kapslí)

Kód: OSTR-60
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Botanic
199 Kč 178 Kč bez DPH
V externím skladu
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

ZDRAVOTNÍ ÚČINKY

 • Antioxidant
 • Normální trávení
 • Normální činnost jater
 • Normalizuje hladinu cukru v krvi
 • Podporuje srdeční činnost
 • Přirozená obranyschopnost - odolnost

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BODLÁK ZE STŘEDOMOŘÍ S VÝZNAMNÝMI ÚČINKY

Tenhle malý pichlavý zázrak ze Středomoří a Jihozápadní Asie ocení nejvíce lidé, které trápí zdravotní problémy s jejich játry. A to hlavně díky vysokému obsahu silymarinu, který chrání játra před účinky toxických látek a ztukovatěním. Ostropestřec je vhodný nejenom pro jejich ochranu, ale také pro regeneraci. Navíc má také blahodárné účinky na naše trávení a je to silný antioxidant, takže chrání naše buňky před volnými radikály.

SROVNÁ HLADINU CUKRU DO LATĚ

Mnohé studie také prokázaly, že Ostropestřec mariánský si poradí s vysokou hladinou glukózy v krvi, takže je vhodné jej užívat v případě, kdy potřebujete docílit normální hladiny cukru v krvi. To ocení nejen diabetici, ale všichni, kteří si by si na tento faktor měli dávat pozor.

PODPORA SRDCE A PŘIROZENÉ OBRANYSCHOPNOSTI

Díky svému složení si Ostropestřec poradí i s dalšími problémy. V různých lidových léčitelstvích, ale i v moderní medicíně nachází své místo díky podpoře srdeční činnosti a zvyšování naší přirozené obranyschopnosti, která vede k větší odolnosti proti vnějším vlivům působící na naše zdraví.

DESETKRÁT SILNĚJŠÍ ZÁZRAK V KAPSLÍCH

Na výrobu 1 kg našeho silného extraktu bylo využito celých 10 kg byliny, takže si můžete dopřát výrazně větší koncentrace účinných látek, než u klasického prášku nebo jiných forem. Extrakt z Ostropestřce mariánského 10:1 v kapslích je praktická forma, kterou si s sebou můžete vzít kamkoliv a snadno se užívá.

DÁVKOVÁNÍ A UŽÍVÁNÍ

Díky silnému extraktu bohatě postačí, když si každý den s jídlem dáte 2 kapsle. Ty stačí zapít dostatečným množství vody.

ÚČINNÉ LÁTKY

 • Nenasycené mastné kyseliny

JINÉ NÁZVY PRODUKTU

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Blessed milk-thistle, blessed milkthistle, Holy Thistle, lady's thistle, Cardo mariano

ZEMĚ PŮVODU

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
#sizes_table#: hidden
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Botanic.cz

Společnost Botanic.cz, založená v roce 2005, se zaměřuje na poskytování přírodních produktů a doplňků stravy pro zdravý životní styl svých zákazníků. Díky svým zkušenostem, odbornosti a vášni se stali známou značkou, která nabízí širokou škálu produktů pro tělo i mysl.

Botanic.cz se odlišuje tím, že pečlivě vybírají dodavatele a pěstitele z celého světa, nepřeprodávají hotové produkty a místo toho se zaměřují na vlastní výrobu. Suroviny dovážejí do svých výrobních a pracovních prostor v Jablonci nad Nisou, kde je kontrolují, balí, míchají, kapslují a prodávají pod vlastní značkou.

Společnost Botanic.cz je charakterizována následujícími hodnotami:

 • Bohatost: Neustále aktualizují a rozšiřují svůj sortiment.
 • Odbornost: Mají dlouholeté zkušenosti v oboru a spolupracují s odborníky.
 • Tým: Považují se za rodinu a společně dosahují úspěchů.
 • Aktualita: Sledují moderní trendy a nabízejí kvalitní a čerstvé produkty.
 • Naše řešení: Vytvářejí vlastní produkty pro specifické potřeby.
 • Iniciativa: Jsou vážní a neustále se snaží zlepšovat.
 • Cit: Mají blízko k rostlinám, věří jim a sami je užívají.

Botanic.cz se zaměřuje na etické hodnoty a společenskou zodpovědnost, nabízí produkty, které podporují zdraví a pohodu svých zákazníků a věří v to, co dělají.