Protetický klín Vasyli Medical PODPORA PŘÍČNÉ KLENBY

Kód: 12MT
Medical
Neohodnoceno
139 Kč 115 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
12.6.2023
Možnosti doručení

Samolepící klín METATARSAL RAISE, určený pro podporu příčné klenby, je vhodný pro aplikaci zejména na 3/4 stélky nebo na stélky VASYLI Medical Extended Slimfit. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepící klín METATARSAL RAISE je určen k řešení metatarzalgií, meziprstních neuritíd a neuralgií.

Protetický klín se umísťuje doprostřed stélky do takové vzdálenosti, aby odlehčoval, ale nepodpíral třetí metatarz. Klín nesmí zasahovat ani pod jeden metatarzální kloub. Naopak lehkým nakloněním klín vpravo či vlevo, můžeme dosáhnout k zacílení na odlehčení buď druhého nebo čtvrtého metatarzu.

Častokrát lze tuto problematiku řešit volbou vhodné obuvi, ale v některých případech je nutné okolí příčné klenby ošetřit právě tímto protetickým doplňkem.

Protetické samolepící klíny METATARSAL RAISE se prodávají v páru (levá a pravá strana).

Doplňkové parametry

Kategorie: Ortotické samolepící klíny
Značka: Vasyli Medical
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

headshot_VASYLIVasyliLogo

Australský podiatr Phillip Vasyli (1956 - 2015), průkopník a inovátor v oblasti biomechaniky dolních končetin, léčil tisíce pacientů, od malých dětí až po amatérské a profesionální sportovce. Přáteli i známými byl označován za "rozeného léčitele", který umí pomoci tisícům pacientů od bolesti. Díky své vášni pro výzkum a vývoj ortotických produktů, dokázal vytvořit celosvětové silnou značku, která přináší desítky let účinné a dostupné produkty pro lidi, kteří potřebují úlevu od bolesti.

V roce 2011 byl založen "VASYLI Think Tank ™", jehož cílem bylo prohloubit myšlenky a spolupráci mezi předními světovými odborníky v oboru biomechaniky dolní končetiny a podiatrie. Každý člen je uznáván jako špičkový odborník ve svém oboru. Během mnoha let se VASYLI Think Tank ™ rozvinul ve významný zdroj vědomostí a informací v oboru podiatrie. Signovaná řada zdravotních stélek VASYLI Medical je přímým výsledkem této hluboké a vysoce odborné spolupráce, která svým uživatelům už dlouhé roky přináší úlevu od bolesti a vysoký stupeň komfortu u mnoha rozličných pohybových aktivit.