Je nám to líto, ale vzhledem k dočasnému celoevropskému výpadku produkce materiálů potřebných pro výrobu obuvi PeterLegwood, nedokážeme garantovat termíny dodání objednané obuvi této značky. Děkujeme za pochopení a trpělivost a omlouváme se za způsobené potíže pří dodávání produktů značky PeterLegwood.

PODOSKOP HD - s LED osvětlením a HD kamerou

Kód: PODO_HD
Tip
Neohodnoceno
Značka: Koordynacja
ZDARMAZDARMA
podoskop HD1
17 499 Kč 14 462 Kč bez DPH
V externím skladu (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Kompaktní zařízení, určené pro diagnostiku stoje, s možností přenosu dat do PC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní diagnostické zařízení v atraktivním designu vám umožní objektivizovat vyšetření stoje vašich pacientů. 

Kompaktní rozměry (výška x šířka x délka = 18cm x 48cm x 40cm) přinesou potřebný komfort i pro bezpečné vyšetřování pacientů s omezenou hybností, nadváhou nebo poruchou rovnováhy.

Dvojité boční LED osvětlení zelené barvy významně přispěje k vynikající vizualizaci a snímání rozložení tlaků na chodidlech při stoji.

Integrovaná HD kamera s připojením přes USB umožní přenos a ukládání snímků do vašeho PC. Software není součástí přístroje a je ho možné zakoupit ZDE.

V případě zájmu o pořizování a ukládání snímků ze zadního pohledu, je třeba k přístroji PODOSKOP HD dokoupit druhou HD kameru, která není součástí balení přístroje.

Technické parametry:

  • Napájení: 110/230 V - 12 V/1,4 A adaptér
  • Maximální nosnost: 150 kg
  • Pracovní plocha: 48 x 40 cm
  • Rozměry: (šxhxv) 48 x 40 x 18 cm
  • Hmotnost: 7,5 kg
  • Vlhkost: 20% - 85 % 

Doplňkové parametry

Kategorie: Diagnostické přístroje
#sizes_table#: hidden

 

KOORDYNACJA-logo-2020-1


Společnost KOORDYNACJA je výrobcem a distributorem rehabilitačního a zdravotnického vybavení renomovaných polských i zahraničních společností. Je na trhu od roku 2008. Společnost nabízí technologicky moderní výrobky, za které v posledních letech obdržela více 40 ocenění za inovaci a vývoj přístrojů a  zařízení v oblasti medicíny, rehabilitace, ortopedie a podiatrie.

 

x