DIGITSOLE PRO®

Kód: 9029100090
Novinka Zaváděcí cena
17 hodnocení
Značka: Digitsole
59 800 Kč 49 421 Kč bez DPH
V externím skladu
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Nejlevnější 3D analýza chůze a běhu v ČR.

Kufřík obsahuje:

  • 6 párů bluetooth stélek (vel. 36 až 47)
  • 1 pár čipů
  • 1 micro USB konektor

Zařízení se ovládá aplikací s jednoduchým a intuitivním uživatelským rozhraním, která je dostupná pro IOS i Android.

Mateřská firma DigitSole uskutečňuje v průběhu roku velký počet webinářů, které Vám pomůžou efektivně využívat zařízení v klinické praxi. Ze strany společnosti MedFeet.cz obdržíte plnou podporu, jak pro zapojení zařízení, tak pro získání znalostí ke správné interpretaci naměřených dat.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

DIGITSOLE PRO® elegantní a snadná analýza chůze a běhu.

Digitsole Pro® umožňuje měření pomocí plochých neutrálních stélek, do kterých jdou vložit velmi ploché a pokrokové čipy. 

Zařízení Digitsole Pro® s úspěchem můžete využít u rozmanité sorty klientů - jak zdravých, tak s omezeními. Výjimkou nejsou pacienti, kteří trpí neurologickými a ortopedickými pohybovými poruchami ale i u pacientů jejichž obtíže plynou ze specifických sportovních aktivit nebo vyššího věku. Za velkou výhodu považujeme, že program umožňuje do měření přidávat různé podpůrné pomůcky jako jsou hole, chodítko apod. Snadno si tedy zmapujete chůzi i velmi málo mobilního pacienta, kterého obtížně budete vyšetřovat v jakýchkoliv jiných polohách.

Healthcare professionals, Medical institutions in clinical studies

Analýza za přirozených podmínek.

Chytré diagnostické stélky byly navrženy zkušenými odborníky z praxe tak, aby svým uživatelům z řad odborníků z oblasti medicíny, podiatrie a fyzioterapie pomohly analyzovat profily chůze a běhu svých pacientů v naprosto přirozených a běžných podmínkách. Analýzu lze unikátně provést v přirozeném prostředí pacienta. Stejně efektivně lze však vyšetření provádět na vaší klinice, na běžeckém pásu apod.

 

Pořiďte si sadu se 6 páry stélek!

Lehké a tenké vložky Digitsole Pro® s ultra tenkými čipy s procesory, které monitorují došlapovou fázi gyroskopicky a ostatní parametry se dopočítávají z detekované rychlosti. Digitsole Pro® ukazuje kinematická data, tudíž nepracuje s pedobarografii.

Stélky jsou k dispozici v 9 velikostech od 30 do 47, aby vyhovovaly všem vašim pacientů. Velikosti 36 - 47 jsou základním vybavením Vámi zakoupeného kufříku. Dětské velikosti mezi 30 - 35 je třeba doukoupit zvlášť (naleznete v souvisejcích produktech). Čipy dobíjíme kabelem USB. Sada je transportní, což znamená, že můžete provést klinické hodnocení klienta, ať jste kdekoli.

Uživatelsky přívětivá online aplikace.

Výsledky měření chůze a běhu vašich pacientů lze snadno analyzovat a interpretovat na všech zařízeních (počítač, tablet nebo telefon) pomocí uživatelsky přívětivé online aplikace.

Umělá inteligence ukrytá uvnitř každé Vaší stélky.

Každá stélka Digitsole Pro® má vestavěnou inerciální jednotku zaznamenávající pohyb a orientaci chodidla v prostoru. Tyto údaje jsou zpracovávány našimi algoritmy umělé inteligence, aby rozpoznaly kroky chůze, běžecké kroky a další aktivity a poté vypočítaly časoprostorové, kinematické a biomarkerové parametry zobrazené v našem rozhraní.

Analýza chůze a běhu jinak než pouhým okem!

Digitsole Pro® měří biomechanická objektivní data, která nelze vidět pouhým okem. Výsledky jsou převedeny na klinicky hodnotná data, aby bylo možné je dále využít ke stanovení přesnější diferenciální diagnózy a následně k navržení nejvhodnějšího řešení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diagnostické přístroje - objektivizace
#sizes_table#: hidden
Balení: Přepravní kufřík
Počet stélek: 6 kusů
Příslušenství: 1x micro usb kabel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: