Podiatrický Workshop na vašem pracovišti

Kód: 923
Neohodnoceno
Značka: Medfeet
726 Kč 600 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Podiatrický workshop "na míru" dle vašich potřeb vedený Mgr. et Bc. Pavlou Rybovou - hlavní terapeutkou klinického Centra proNOHY, lektorkou Certifikovaného kurzu MZ Funkční diagnostika nohy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přijedeme a pomůžeme vám se zavedením podiatrické praxe na vašem pracovišti.

Náplň workshopu vychází ze zadání a potřeb objednatele. Především nabízíme pomoc při řešení konkrétních kazuistik a diagnóz, pomáháme realizovat podiatrická vyšetření, představujeme způsoby práce se stélkami a podiatrickým materiálem. V neposlední řadě školíme odborný personál v oblasti indikace a aplikace individuálních stélek a jejich doúpravy. Pomůžeme vám s výběrem materiálů, vybavení a pracovního prostoru tak, abyste mohli úspěšně vést svoji podiatrickou praxi.

Pro smluvení termínu worshopu na vašem pracovišti nás kontaktujte telefonicky na telefonním čísle 603 560 846 nebo emailem na recepce@medfeet.cz . 

Cena workshopu je 700 Kč / lektorská hodina + cestovné 8 Kč / km. Workshop běžně trvá jeden pracovní den a cena není ovlivněna počtem účastníků působících na daném pracovišti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací kurzy
Značka: Medfeet
#sizes_table#: hidden
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost MedFeet s.r.o. vznikla s cílem poskytovat klientům vysoce efektivní ortoticko - protetické produkty a podiatrické služby, které zvyšují celkovou kvalitu života člověka. Zaměřuje se i na pořádání vzdělávacích kurzů, dále na vědeckou, publikační a osvětovou činnost v oblasti funkční neinvazivní  podiatrie. 

S progresivním vývojem technologií se používání zdravotních stélek stalo nedílnou součástí pohybové terapie, která respektuje holistický přístup k léčbě pohybového systému. V moderním světě je podiatrie vnímána jako zcela zásadní obor k dosažení efektivních výsledků. U klientů, kteří používají podiatrické produkty, lze pozorovat zřetelný a viditelný pozitivní účinek na zvýšení celkové kvality života. Užívání individuálních stélek prokazatelně vede ke snížení nebo úplnému odstranění bolesti pohybového aparátu, ke zvýšení efektivity, harmonie a stability stoje, chůze i běhu a tím i ke zlepšení duševního a tělesného prožitku z pohybových aktivit

Z těchto důvodů se společnost MedFeet s.r.o. v České republice usilovně zasazuje o rozvoj tohoto dynamického a ve světě velmi úspěšného oboru a navazuje spolupráci s předními českými i světovými odborníky a výrobci. Organizuje a odborně zajištuje vzdělávací programy, kurzy a doškolení pro začínající i pokročilé podiatry a odborníky z příbuzných zdravotnických ale i dalších souvisejících oborů.

Pracovníci společnosti v neposlední řadě zastávají funkce v řídící radě České podiatrické společnosti z.s., kde přispívají k úspěšnému rozvoji tohoto efektivního a celosvětově uznávaného zdravotnického oboru, kterým podiatrie bezesporu je.