Je nám to líto, ale vzhledem k dočasnému celoevropskému výpadku produkce materiálů potřebných pro výrobu obuvi PeterLegwood, nedokážeme garantovat termíny dodání objednané obuvi této značky. Děkujeme za pochopení a trpělivost a omlouváme se za způsobené potíže pří dodávání produktů značky PeterLegwood.

PodoSmart® - analýza chůze a běhu v přirozeném prostředí a za specifických podmínek.

Kód: PODOSMART
Novinka Zaváděcí cena
Neohodnoceno
Značka: Digitsole
ZDARMAZDARMA
PODOSMART 30 res
56 900 Kč 47 025 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Přepravní kufřík obsahuje:

  • 6 párů chytrých Bluetooth stélek
  • 1 připojovací box Podostation (Podostanice)
  • 4 kabely s dvojitým micro-USB konektorem

Přístup k bezplatné webové aplikaci, která je pro svoje uživatele dostupná na počítači, tabletu i smartphonu.

Specializovaná zákaznická podpora je dalším velkým benefitem pro všechny, kdo zařízení PODOSmart využívá.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PodoSmart® elegantní a snadná analýza chůze a běhu.

PodoSmart® online aplikace dokáže velmi rychle interpretovat výsledky měření, které je provedeno pomocí technologicky "nabitých" stélek a svým uživatelům tak okamžitě poskytne detailní analýzu chůze i běhu.

Zařízení PodoSmart® s úspěchem využijete u pacientů, kteří trpí neurologickými a ortopedickými pohybovými poruchami ale i u pacientů jejichž obtíže plynou ze specifických sportovních aktivit nebo vyššího věku.

Analýza za přirozených podmínek.

Naše chytré vložky byly navrženy zkušenými odborníky z praxe tak, aby svým uživatelům z řad odborníků z oblasti medicíny, podiatrie a fyzioterapie pomohly analyzovat profily chůze a běhu svých pacientů v naprosto přirozených a běžných podmínkách. Analýzu lze unikátně provést v přirozeném prostředí pacienta. Stejně efektivně lze však vyšetření provádět na vaší klinice, na běžeckém pásu apod.

 

Pořiďte si sadu se 6 páry stélek propojených na Vaši vlastní podostanicí!

Lehké a tenké vložky PodoSmart® váží pouhých 66 gramů* a jsou k dispozici v 6 velikostech od 36 do 47, aby vyhovovaly všem vašim pacientům. Lze je dobíjet kabelem USB a mají výdrž baterie 33 hodin aktivního používání. Sada je transportní, což znamená, že můžete provést klinické hodnocení klienta, ať jste kdekoli.

 

Uživatelsky přívětivá online aplikace.

Výsledky měření chůze a běhu vašich pacientů lze snadno analyzovat a interpretovat na všech zařízeních (počítač, tablet nebo telefon) pomocí uživatelsky přívětivé online aplikace.

 

Umělá inteligence ukrytá uvnitř každé Vaší stélky.

Každá stélka PodoSmart® má vestavěnou inerciální jednotku zaznamenávající pohyb a orientaci chodidla v prostoru. Tyto údaje jsou zpracovávány našimi algoritmy umělé inteligence, aby rozpoznaly kroky chůze, běžecké kroky a další aktivity a poté vypočítaly časoprostorové, kinematické a biomarkerové parametry zobrazené v našem rozhraní.

 

Analýza chůze a běhu jinak než pouhým okem!

PodoSmart® měří biomechanická objektivní data, která nelze vidět pouhým okem. Výsledky jsou převedeny na klinicky hodnotná data, aby bylo možné je dále využít ke stanovení přesnější diferenciální diagnózy a následně k navržení nejvhodnějšího řešení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diagnostické přístroje
#sizes_table#: hidden
Balení: Přepravní kufřík
Počet stélek: 6 kusů
Stanice: 1x Podostation
Příslušenství: 4x Micro-USB kabel
x