DÁRKOVÝ POUKAZ NA SLUŽBY A ZBOŽÍ

Kód: POUKAZ-2000
Neohodnoceno
Značka: Medfeet
2 000 Kč 1 653 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Udělejte radost svým blízkým dárkovým poukazem, který prospěje jejich zdraví a životní spokojenosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obdarujte svoje blízké zdravotní obuví, zdravotními stélkami nebo dalším zdravotním zbožím. Umožněte svým blízkým odborné podiatrické vyšetření, přesně dle jejich potřeb a časových možností.

Dárkový poukaz lze uplatnit na veškeré zboží našeho internetového obchodu www.medfeet.cz i na služby našeho klinického pracoviště www.pronohy.eu.

Poukaz bude vystaven na jméno nebo číslo objednávky tak, aby nebylo možné ho falsifikovat.

Dárkový poukaz lze uplatnit do jednoho roku (365 dnů) od jeho zakoupení.

Potvrzený dárkový poukaz zasíláme v papírové podobě do 24 hod od zakoupení. Poukaz vám bude doručen i elektronicky tak, abyste ho mohli ihned vytisknout a použít pro okamžité obdarování svých blízkých.

V případě, že byste chtěli na poukaz vytisknout věnování, napište text věnování do poznámky k objednávce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové poukazy
Značka: Medfeet
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost MedFeet s.r.o. vznikla s cílem poskytovat klientům vysoce efektivní ortoticko - protetické produkty a podiatrické služby, které zvyšují celkovou kvalitu života člověka. Zaměřuje se i na pořádání vzdělávacích kurzů, dále na vědeckou, publikační a osvětovou činnost v oblasti funkční neinvazivní  podiatrie. 

S progresivním vývojem technologií se používání zdravotních stélek stalo nedílnou součástí pohybové terapie, která respektuje holistický přístup k léčbě pohybového systému. V moderním světě je podiatrie vnímána jako zcela zásadní obor k dosažení efektivních výsledků. U klientů, kteří používají podiatrické produkty, lze pozorovat zřetelný a viditelný pozitivní účinek na zvýšení celkové kvality života. Užívání individuálních stélek prokazatelně vede ke snížení nebo úplnému odstranění bolesti pohybového aparátu, ke zvýšení efektivity, harmonie a stability stoje, chůze i běhu a tím i ke zlepšení duševního a tělesného prožitku z pohybových aktivit

Z těchto důvodů se společnost MedFeet s.r.o. v České republice usilovně zasazuje o rozvoj tohoto dynamického a ve světě velmi úspěšného oboru a navazuje spolupráci s předními českými i světovými odborníky a výrobci. Organizuje a odborně zajištuje vzdělávací programy, kurzy a doškolení pro začínající i pokročilé podiatry a odborníky z příbuzných zdravotnických ale i dalších souvisejících oborů.

Pracovníci společnosti v neposlední řadě zastávají funkce v řídící radě České podiatrické společnosti z.s., kde přispívají k úspěšnému rozvoji tohoto efektivního a celosvětově uznávaného zdravotnického oboru, kterým podiatrie bezesporu je.